egratur® kimdir

egratur® her şeyden önce Antalya merkezli bir oluşumdur. 2010 yılında öğrenci servis taşımacılığı odaklı bir hizmet anlayışlı ve mütevazı bir araç sayısı ile taşımacılık hayatına giriş yapan Antalyalı girişimci ve iş adamı İsmail Zeybekoğlu, 2013 yılında kurulan egratur® şirketini 2014 yılı içerisinde satın almış ve başlangıçta 3 araç ile başlayan yolculuk şu an 25’i öz mal olmak üzere toplamda 53 araçlık bir filoya ulaşmış durumadır.
 
egratur® başta personel servis taşımacılığı olmak üzere pek çok alanda hizmet üretmektedir. Bunlar:
  1. Personel servis taşımacılığı,
  2. Transfer hizmetleri,
  3. Kongre Incentive hizmetleri,
  4. VIP taşımacılık,
  5. Rent a Car hizmetleri.
egratur® personel servis taşımacılığına farklı bir soluk getirerek profesyonel sürücü kadrosu ve en son teknoloji araç filosu ile taşımakta olduğu misafirlerine en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir. Özellikle kendi bünyesinde oluşturduğu egratur® Sürücü Akademi’si ile bu alanda sürücülerini eğiten ilk ve tek şirket olma özelliği ile dikkat çekmektedir. Bu bağlamda egratur® personel servis taşımacılığı alanında şirket bünyesinde ve sahada olmak üzere belirli periyotlarda eğitimci kadrosuyla tüm sürücülerine sürekli olarak eğitim vermek suretiyle diğer şirketlerden olumlu ve inovatif yönde ayrılmaktadır. Bu bağlamda egratur®, eğitim alanında sektörün tek markası olan yamacegitim®

Eğitim, Bireysel Gelişim ve Danışmanlık Şirketi ile iş birliğine giderek hem sürücü eğitimlerine odaklanmakta hem de markalaşma çalışamalarına çok ciddi katkılar yapmaktadır. Şirket sloganımızda da ifade edildiği üzere tüm misafirlerimizi konforlu ve keyifli bir ortamda başta güvenlik odaklı olmak üzere profesyonel bir anlayışla gidecekleri noktalara ulaştırmaya özen göstermekteyiz. egratur® görev esnasında tüm misafirlerine bir ev sahibi anlayışla davranmakta olup, araçlarımıza binen tüm yolcularımıza da misafir olarak davranmaya özen göstermektedir.
 
Günün sonunda doğru bir şekilde ifade etmek gerekirse “Keyifli ve güvenli yolculuklar için” tabii ki egratur® diyor ve sizleri yapmış olduğunuz bu bilinçli ve doğru seçimden ötürü kutluyoruz. Herkes bir yerlere götürür ancak şurası muhakkak ki, egratur® deneyimli ve eğitimli sürücü kadrosuyla “Keyifli ve güvenli yolculuklar” sunar.