hizmet politikamız

egratur® başta personel servis taşımacılığı olmak üzere, ayanı zamanda araç kiralama alanında hizmet üretmektedir. Bu bağlamda, egratur® deneyimli ve eğitimli profesyonel sürücü kadrosuyla alnında inovatif ve farklı bir hizmet üretme çabası ve arzusu içerisinde çalışmaktadır. Alanında sürücü eğitimini hedefleyen ve sürekli eğitimlerle personelini eğitmekle kalmayıp aynı zamanda motive de eden ender şirketlerden birisidir.

egratur® için en önde gelen kavram “misafir memnuniyetidir”. Taşımakla gurur duyduğumuz paydaşlarımızdaki her çalışan bizim için evimize konuk olarak gelen bir “misafir”dir. Bu düstur ve anlayış ile hizmet eden sürücülerimiz yolculuk esnasında aracımızda olan misafirlerimiz için en kaliteli ve en güvenli sürüşü temin etmektedirler.

egratur® tüm hizmet üretim alanlarında stratejik ve proaktif bir politika izleyerek alanında hem öncülük yapmakta hem de sektöre inovatif yönde bir katkı sunmaktadır. Hızla gelişmekte olan egratur® süreç içerisinde güvenlik ve kalite odaklı bir hizmet üretme anlayışıyla fark yaratmaya ve bu alanda her geçen gün kendisini daha iyi noktalara taşımaya özen göstermektedir.

Şirket sloganında da ifade dildiği üzere egratur® “Keyifli ve güvenli yolculuklar için” seçilebilecek ilk tercihiniz olarak karşınıza çıkmaktadır. egratur® güvenliği önceleyen, ancak yapacağımız seyahatinizden de yepyeni keyifler almanızı da ihmal etmeyen bir anlayışla sektöre ve yaptığı işe farklı bir bakış açısı ve inovatif bir yaklaşımı ortaya koyar bir şekilde hizmet üretmektedir.

Sonuç olarak, keyifli ve güvenli yolculuklar için egratur®.