personel servis taşımacılığı

Personel Servis Taşımacılığı alanında deneyimli bir kadro ve eğitimli sürücü ordusuyla hizmet veren egratur® keyifli ve güvenli yolculuklar için sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu vesileyle egratur® hizmet kalitesinin yegâne unsuru olan insan odaklı bir anlayışla bünyesi içerisinde eğitimli sürücüler için bir mikro okul oluşturan ve Türkiye’nin ilk ve tek personel servis taşımacılığı sürücü eğitim programı ve okulu olan egratur® Akademi’yi kurmuştur. Bizimle hem güvenli hem de keyifli yolculuklara imza atabilirsiniz.
 
Taşımacılık sektörünün özel bir ayağı olan personel servis taşımacılığı gerek zamanında istenilen noktalarda olunması, gerek şehir içi trafik dinamiklerine uygun araç kullanımı diğer taşımacılık alanlarından ayrılmaktadır. İnsanları evlerinden işine işinden eve ulaştırmayı kendisine ilke edinen sektör,kendi içerisinde pek çok sorunu da beraberinde getirmektedir. Hepimizin hafızalarında derin izler bırakan Özgecan ve Alperen’in trajik kayıpları bu sorunlardan en önde gelenidir. Artık mesele bir noktadan diğer bir noktaya ulaşmayı aşmış olup, güvenlik hiç olmadığı kadar önemli bir hale gelmiştir.
 
İşte bu noktada hem araç kalitesi hem de onu kullanmakta olan sürücü süreci belirleyen önemli parametreler olarak karşımıza çıkmaktadır. İnsan davranışlarında değişiklik meydana getirme süreci olan “eğitim” bu konudaki tek ve en önemli seçeceğimiz olarak karşımızda durmaktadır. İşte bu fikirden hareketle egratur®, sorunların kökenine inerek tam ve eksiksiz bir çözüm için sürücü eğitim çalışmalarına odaklanmış durumdadır.