transfer hizmetleri

Transfer hizmetlerinde öncü olan egratur® planlı ve programlı eğitimli ve profesyonel kadrosuyla sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır. İstekleriniz doğrultusunda güncellenen ve oluşturulan araç filosu ile en iyi hizmeti egratur®’dan alabilirsiniz. Transferlerinizde eğitimli ve donanımlı sürücüler ve en kaliteli araç filosuyla egratur® sizlere en iyi hizmeti sunabilecek güçte ve anlayıştadır.
 
Transfer hizmetleri taşımacılıkta başta güven sonrasında kalite ve konfor en nihayetinde ekonomik şartlar içerisinde hizmet verilmesi gereken bir anlayışla hizmet üretilmesi gereken bir sektör olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem kalite, hem konfor hem güvenlik hem de ekonomik olmak kaydıyla hareket eden egratur® bu alanda başat bir rolü kendisine uygun görerek hizmet üretmektedir.
 
Özellikle güvenlik odaklı hizmet ve zamanında kalkış ile taşımakta olduğu misafirlerine en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir. Bu bağlamda hem en modern araç filosu hem de sektörde fark yaratan özel eğitimli sürücü kadrosuyla genelden ayrılmakta ve aynı zamanda sektörel anlamda standartları oluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. “Keyifli ve güvenli yolculuklar için egratur®” siz değerli müşterilerinin 7/24 hizmetinde olmaktan gurur duymaktadır.